Blíží se Vánoce čokoládový Mikuláš jde do slev

Tak jsem zas jednou zabloudil do Kauflandu kvůli akčním slevám na energetické nápoje Shock. Tentokrát jsem si říkal, že není nutno spěchat, protože po energiťákách starší lidé v důchodovém věku zřejmě nepůjdou.

Jenomže to vypadá, že to nejsou jen důchodci, kdo dokáže překvapit. V obchodě paleta naprosto prázdná. Kolem ní se motala omladina hledající alespoň trochu taurino-kofeinového pití. Samozřejmě pod paží už nejlevnější vodku. Co jsem odposlechl, tak na pátek plánovali velkou pařbu a sháněli zásoby. Inu celkem milé překvapení. Na tok jak vezmou útokem nedočkavě místa v autobuse, bylo plánování víkendové akce celkem zajímavé poslouchat. Žádná akce na poslední chvíli, vše pěkně dopředu. S tou mladou generací to zas tak špatné nakonec nebude.

Na rozdíl od nich jsem rezignoval na pobíhání kolem polepených plat od energetického nápoje, který zřejmě razantní snížení cen nevydržel a vypadl jsem se odchytnout nějakého vyškoleného pracovníka. Se vší slušností jsem se optal, jestli náhodou někde ještě něco nemají a dostalo se mí příjemné odpovědi. Shocky samozřejmě mají i jinde, ne jen po stovkách na paletách. V rámci akce je vlastně měli na celkem dosti místech. Je zajímavé jak slepě jsem mířil jen k tomu jednomu místu, kde bývají.

Cestou jsem ještě zašel pro nějakou čokoládu. Teď jede reklama na pistáciovou čokoládu. Tuším je to orion. Jak jsem tak slídil mezi regály narazil jsem na výprodej Mikulášu. Vzhledem k tomu, že byl jen začátek října přišlo mi to trochu předčasné. Na druhou stranu za ním se rýsovalo už první vánoční zboží. Takže čas nahodit slevy no ne?

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *