Výprodeje budou pouze 30 dnů

Co nám to ta vláda dneska zase vymyslela? Zrušení oblíbených slev, které se doslova staly národním sportem. O čem teď budou naši ctihodní důchodci debatovat na facebooku?

Ok nalijme si čistého zlevněného vína. Kdo z nás nikdy nic nekupoval jen proto, že to bylo ve slevě? Pokud už máte občanku tak se vsadím, že naprosto každý. Vážení páni poslanci, nakupování ve slevách to je styl života. Je to životní úděl dnešní konzumní generace. Pravidelně opakující se slevy, jsou jako sklizeň na kterou čekáte a víte, že se bude opakovat v pravidelných intervalech. Je to období hojnosti, které je oslavováno.

Letáky supermarketů podporují mozkovou aktivitu našich seniorů a zlepšují jejich složité sociální a kolektivní vztahy, když mohou se svými vrstevníky probírat nejnovější slevové akce. Společně plánují strategie nákupu napříč portfóliem vybraných supermarketů. Už mají naučené cyklicky se opakující se slevy jednotlivých produktů či sortimentů.

Díky slevám prosperuje i automobilový průmysl a zdravý rodinný život. Celá rodina se už těší na víkendové nákupy. Děti prolistovávají barevné letáky a zakroužkovávají si luxusní sladkosti, na které by normálně jejich rodiče neměli peníze. Jen díky akčním nabídkám, které sráží cenu zboží o desítky procent mají možnost dosáhnout na luxusní zboží, které vidí jen v reklamách a u svých majetných spolužáků.

Ale nemusíte se bát. Proti předraženým politikům stojí profesionální týmy marketingových odborníků. Pokud zakážou slevy, přijde váš supermarket se slevovými kupóny na akční zboží, anebo akce nakup za 500 korun a vyber si z akční nabídky něco zdarma. Takže se nemusíme bát. Anebo snad ta naše vláda někdy udělala něco tak pořádně, že to pár šikovných hlav nemělo šanci obejít?

Tento článek byl označen jako satira

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *