Je zima, čas zalést domů

Dneska je pěkná zima a to jsme měli na pátek připravenou akci. Teď se všechno musí přesunout na sobotu. Navíc se bude muset vynechat letní grilování. Což mě mrzí protože grilování mám rád.

Není nad to zajít do supermarketu nakoupit v akci nějaké to akční zboží, doma si to pěkně připravit, upravit, naložit a druhý den hurá na grilovačku. Tedy nesmí se zapomenout na vhodné pití. Toto léto je hit nealkoholické pivo s různými příchutěmi. Ovšem pozor na něj. Není vhodné úplně ke každému grilování, to dokáže pokazit chuť. Navíc proč se šetřit, když je k dispozici tolik masa a tuku. Pěkně si obalit žaludek a pak vás už jen tak něco neskolí.

Grilování se teď zřejmě konat nebude, takže leda zalézt někam dovnitř do hospody. I když to taky není ono. Možná spíš udělat nějakou párty. Minulý rok pro tento případ byl v akčním letáku dokonce návod jak jí uspořádat a ještě přitom pomíchat ty správné nápoje. No stejně nakonec všechno skončí u tvrdého a je po všem.

Ještě by mohlo být fajn kino. Zajít na nějaké ty letní hity, anebo promítání starých pecek. Když jste se správnou partou tak je to ideální. Stačí vyrazit na výlet autem. Takové poznávací zájezdy pěkně po našem.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava a volný čas. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.