Sranda u bazénu

Tak když už se udělalo hezky a slunečno vyrazili jsme s kámošema k bazénu. Pěkně posedět, pokecat, zaplavat si a pak si dát nějaké to pivko. U nás v Zapadákově máme jen jeden bázen, který je ovšem nepoužitelný, tak jsme vyrazili do vedlejšího Užnetakuplnězapadákova, kde nemají bazén ale koupaliště.

Naházeli jsme všechno potřebné do dodávky a vyrazili. Za hodinu už jsme se slunili a koupali. Tedy ještě jsme museli řešit menší incident na pokladně kde nás nechtěla pustit starší ženská protože, prý jsme jí povědomí a někde jsme dělali bordel či co. Musela si nás s někým splést. My když děláme bordel tak si to pamatujeme. Naprostá pohodička a flákání. Přiznám se, že jsem odolal vodě a celej utahanej dal přednost opalování a pokecu s kamarádem Brkem, který je teď DiS. Ostatní kluci šli plavat a Ondra si vyhlédl nějakou starší buchtu. Nevím co má na těch starších ženských. Když se ho zeptám, tak mi vždy odpoví: „Já ti to řeknu a ty mi polezeš do zelí.“ Prostě nasadil své retro brýle a vyrazil zkusit štěstí. Brko mu dokonce dělá statistiky. Až jim bude po třicítce tak je to přestane bavit. Snad.

Za nějakou tu půlhodinku se vrátili klucí, že na bazénu je poprask. Plavčík tam vykázal nějaké náctileté, za to, že si dělali navzájem hloubkový průzkum ústních dutin jazykama. Jenomže to byl bratr nějakého zřejmě místního nejdusidalekoproránu, který tam navíc byl s bandou dalších šesti ranařů. Tak samozřejmě klucí na nás pojďte koukat bude bitka. Přiznám se, že toto nemám moc rád, protože na poslední diskotéce to byly také samé srandičky a pak volejte záchranku člověku s přeraženou čelistí, když nevidíte pořádné ani na klávesnici mobilu. No ale nechoďte někam, když tam jde dav že? Nakonec z toho nic nebylo, protože přišel majitel. Ne že by byl nějaký nabušený, ale starší pán má zřejmě dost známých a mladí ranaři se zvednutou bradou odešli. Prostě klasika.

No vrátili jsme se k dekám, že je načase nakoupit nějaká ta piva a připravit základ pro večerní oslavu. Když jsme se domlouvali koho vyšleme pro piva přišel Ondřej a totálně zmatenej. Tak se ho ptáme jako co se pokazilo tentokrát. Tak prý pohoda klasický nájezd jako mladý zajíček plný sil. Podle vnějších znaků jako jsou umělé nehty, šperky, hodinky a bůh ví čeho to vždy pozná určil v jakém oboru pracuje a rozjel to tím směrem. Ondrovo desatero vám sem musím někdy napsat. Prostě trefil, že dělá úřednici. Tak začal vyprávět jak má občas problémy na úřadech. Došlo na město odkud je a prokecl i příjmení. No a pak zjistil, že ta ženská u které už to „prý“ měl skoro jisté je kolegyní jeho mamky. Pak nastal brutální výtlem, zakončený hláškou Brka „A co jako? Proč jsi do toho nešel.“ Na to odpověděl, že se polekal a radši utekl.

Podle mě kecal a něco se mu nepovedlo. On si občas rád něco přivymyslí. Na druhou stranu v ten okamžik to byla super příhoda :o)

Příspěvek byl publikován v rubrice Zdraví a krása. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.