Souboj o čokoládu

Chcete si opravdu užít srandu? Tak doporučuji víkendové nákupy v Kauflandu, když mají speciální akce. Tento týden spadla čokoláda, káva a ještě pár věcí na polovinu původní cenu. Problém byl v tom, že tato akce platila jen na víkend. A jak slibovaly letáky rozhodně se bylo na co těšit.

Největší nával je samozřejmě ráno. Moc často se nestává, že by byly vidět fronty ještě před otevřením. Teď čekalo jen pár lid. Což mě zarazilo zvláště když je skoro léto a lidé by radši trávili čas někde u jezera na sluníčku. Já preferuji o víkendech spíše dopoledne pospávat a pak si odpočinout.

Většinou takto ráno chodí převážně důchodci. Těm sluníčko nedělá dobře, takže se to dá chápat. Tedy pokud nejste fanda do upírů. To vám to pak přijde tak trochu divné. Naštěstí dnes upíři letí u mladší generace a ti mají k upírům kladný vztah. Ale o upírech dáme pokec jindy.

Ok takže akce na čokolády dopadla podle očekávání. Opět se tam všichni nahrnuli a začala mizet v pořadí mléčná, hořká, bílá a nakonec šla ta s rozinkami. Ty došli tentokrát už dopoledne, takže lidi co přišli později měli už smůlu. Prázdné regály a kdo měl chuť na sladké musel se spokojit s čokoládou na kterou byla sleva jen 6%.

Káva šla na odbyt pomaleji. I když je za půlku tato značka se kupuje jen po kusech. Většinou jako dárek. Toho využilo odpoledne několik starších náctiletých. Často chodí nakupovat věci ve slevách a dělají si zásoby, až bude někdo slavit narozeniny. Je to poměrně nový jev s kterým jsme se dříve moc nesetkávali. Navíc byl ve slevě i nějaký ten párty alkohol. Teď jak budou horké letní dny, grilovačky a vyhřívání se na sluníčko tak se celkem dost pije. I když na odbyt jde i džusové – pivo. Tak říkám třeba citrónovému pivu. Celkem jsem mu přišel na chuť. Pivovary jej tlačí do slev, aby naučili zákazníky na nové výrobky. Součástí jsou i různé reklamní akce. Mě už dostali :o)

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava a volný čas. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.