Víkendová pařba

Takže nastal čas na víkendovou pařbu. Sice to není klasická konzumní zábava, jako popíjení piva u televize, anebo posezení v hospodě při popíjení piva, ale i tak v sobě má spoustu konzumního nádechu.

Jako každá pařba musí i ta konzumní začít v obchodě. Samozřejmě akce už jsou nastudovány a nakupuje se na několik etap. Tentokrát není nutné držet krok s důchodci protože, ti nenakupují pivo v akci tak ve velkém. Navíc tentokrát byla akce spojená s propagačním zbožím. Krom paření tak budeme moci fandit i v dresech našemu týmu při mistrovství světa v ledním hokeji.

Krom piva jsme samozřejmě nakoupili i nějaký ten tvrdší alkohol. Jasně vedla vodka, která je míchatelná s čímkoliv. V závěsu pak samozřejmě becherovka, která tlumí dopady prostředí na zdravotní stav. No a samozřejmě nemůžeme zapomenout na kuřácké zboží v dostatečném množství. Moji přátelé jsou totiž gurmáni a co si neubalí to jako by nebylo. Na to ale akci neseženete. Sleva je v tomto případě leda pod rukou. Však to znáte.

Napěchovali jsme tím vším auto až po okraj. Přidali nějaké to oblečení, které se tam už skoro nevlezlo, ale po zkušenostmi  z předchozích pařeb prostě náhradní oblečení potřebujete, zvláště pokud hrajete hry jako alkoholický box. No a vyrazili jsme do padesát kilometrů vzdáleného kempu.

No teď jsme tady a tohle je možná poslední zpráva, kterou píšu. Písmenka vidím zdvojeně a mám problém s motorikou. Snad to nějak přežiju, ostatně mé úmrtí by znamenalo, že už sem nebudu nadále moci psát rady pro začínající a pokročilé konzumenty. Byla by to škoda ne? Jak by jste pak mohli bojovat například s důchodci v supermarketech? Ti to trénují už více jak jedno desetiletí. Mají vypracované taktiky, strategie i podlostí. Takže držte mi palce…

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava a volný čas. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.