Kam na dovolenou?

Dneska to rozhodně není levná záležitost někam jen tak cestovat. Jako správný český konzument by jsem si měl zřejmě vybrat Bulharsko anebo Chorvatsko. Jenomže zrovna tomuto nějak extra neholduji a na exotický zájezd nějakou nejsou peníze.

Tak mě napadlo, že by jsem mohl zajet na letní tábor. Prostě domluvím nějakou akci s kamarády konzumenty a uděláme si dovolenou podle sebe. Najdeme nějaký kus přírody, kde bude chatka k pronájmu a pořádně si to užijeme. Opékání špekáčků, popíjení konzumního národního nápoje a prostě sranda.

Když se nad tím člověk trochu víc zamyslí, tak to vlastně dává celkem bez problémů smysl. Nemusí to být nic drahého. Stačí se domluvit s kamarády. Vezmeme dvě auta, nakoupíme zásoby, pronajmeme si nějakou chatku, anebo by se možná dalo uvažovat i o stanu. I když to asi nebude taková zábava. Hmm možná by se dal vyjednat i dočasné rybářské povolení. To má teprve něco do sebe. Naprosto nový rozměr relaxace. Nemusíme si do toho nechat kecat a vsadím se, že budeme mít daleko lepší zážitky za daleko menší ceny. Přeci jen takový zájezd do zahraničí i přes všechny ty slevy stojí hodně peněz. Navíc podpoříme tuzemskou ekonomiku a až se nás někdo bude ptát, co jsme udělali pro stát, tak řekneme, že utrácíme všechny peníze pěkně u nás.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava a volný čas. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.