Bramborové zátarasy

Když se vyhlásila prohibice, tak se s tím každý obchod musel poprat po svém. V menších obchodech už stejně měli po zavíračce, takže to sklidili, ještě než odešli domů anebo až ráno. Supermarkety povolali brigádníky, anebo to oblepili takovou tou páskou, která má zamezit vstup nepovolaným osobám.

Nejlepší byl ale Kaufland. Ten postě do prostoru, kde měl alkohol s vyšším obsahem alkoholu, prostě navezl palety s bramborami a ještě to pro jistotu oblepil páskou. Tomu říkám zamezení vstupu zákazníkům k drahocennému zboží. Škoda, že jsem si neudělal pár fotek. Alespoň s mobilem.

Když už jsme u těch fotek. Kamarád zkoušel obíhat prodejny a fotit si prohibici, s tím že bude mít jednou co vyprávět dětem. Jenomže nevím jak se mu to povedlo, z jednoho supermarketu ho vyvedla bezpečnostní služba prostě ochranka. Prý si tam nemá co fotit a radši nakupovat.

Postupem času se to ale uklidnilo a zabezpečené nepřístupné zóny se otevřely. Mimochodem o prohibici nejvíce letělo portské – nejalkoholičtější pití co se dalo legálně koupit.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *