Prohibce skončila

Jako většinu konzumentů i mě zasáhla prohibice, kterou vyhlásila vláda. Musel jsem s kamarády po vyčerpání domácích zásob přejít na pivo. Aby to nebyla taková nuda, tak jsme oběhali místní obchody a nakoupili různé druhy piv.

Je pravda, že spousta běžných her se nedají s pivem hrát. Jako například, když Sheldon řekne bazinga, tak všichni vypijí co mají na stole. To je opravdu nadmíru drsná záležitost. No ale co se dá dělat. Nedá se svítit a to ani v tak temných časech jako je prohibice. Sice se dalo sehnat něco z eshopů, ale kdo by to nakonec riskoval. Ačkoliv běžně politikům nevěřím ani nos mezi očima, tak v tomto konkrétním případě to vypadalo, že to opravdu myslí vážně.

Je zajímavé, že když je párty s tvrdým alkoholem, tak se debatuje na všechny možná témata, ale když je pivní párty tak se často začne mluvit o zdravém životním stylu a dietách. Fakt to nechápu celé hodiny debatovat o tom jak shodit přebytečná kila a přitom nebyla v okolí žádná holka, která většinou takovouto debatu o dietách nastartuje.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.