Letáková horečka

Letáky prosím do schránky nevhazovat. Typická nálepka, která se stala poměrně oblíbená u lidí, kteří si nepřejí dostávat reklamní nabídky různých firem. Možná užitečné, kdo ví jaká je úspěšnost. Proč bránit něčemu co je zdarma.

Tento měsíc se však u nás na sídlišti objevil jeden vtipálek, který se rozhodl zachránit životní prostředí. Během jednoho večera, možná noci, nevím kdy se to přesně stalo prošel jednotlivé vchody a nalepil na většinu schránek nálepku s prosbou ať nevhazuje pošťák reklamní letáky, protože chtějí šetřit životní prostředí. Celkem zajímavá reklamní akce ne?

Vtip byl v tom, že se nesetkala s pochopením. Ty nálepky totiž byly poměrně odolné vyrobené z kvalitního polepového materiálu. Pomalu bylo lehčí seškrábat starou barvu ze schránek než sloupnout nálepku. Což už samo o sobě je k zamyšlení. Naopak vlastníci nových schránek, které jsou bez nátěru měli co dělat. Jejich nové nablýskané schránky nechtěli znehodnotit klíčem, nožem či podobným ostrým předmětem.

Takový hněv, který se strhl kolem nálepkové akce jsem ještě nezažil. Byla to možná až trochu drsná zábava. Škoda, že jsem to nenahrál na kameru. Kdyby se to sestříhalo mohl z toho být celkem zajímavý videoklip.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.