Dramatická realita

Sledování televizních zpráv dnes připomíná americký akční film. Po dramatickém úvodu okořeněném o srdcervoucí hudbu přichází vtipná scéna, kde se dozvíme co zajímavého provedli naši politici na domácí scéně. Můžeme se jen zasmát. Ostatně nic jiného nezbývá. Pak přichází pokračování, které nás zavede do samotného centra dění. Zjistíme, že nás čeká těžká zkouška. Budeme trpět pokud nepřijde nějaká záchrana. Zlo zvítězí a uvrhne nás do temnoty.

No jo ale kde je nějaký akční hrdina, který by se objevil a zachránil nás? Ten který zabrání příchodu zla a nastolení období temnoty. Právě někde uprostřed by měla kamera zabrat jeho jak někde v lese kácí stromy svou vlastnoručně vyrobenou sekerou. Následně za ním přijde jeden z mála nezkorumpovaných zástupců a požádá jej o pomoc. Nejdříve bude odmítat, protože už si zažil své. Pak mu ale náš zástupce ukáže fotky zbídačených lidí, před kterými nebude moct už nadále zavírat oči. Nakonec přikývne.

Přijde scéna, kde se pod maximálním utajením připravuje na svůj úkol. Důkladně se vyzbrojí. Nasadí kvalitní nezničitelné pánské hodinky, které zvládají daleko více než jen měřit čas. Nasedne do letadla za pohledu lidí, kteří vědí že je naše poslední šance.

Při dramatickém letu, kdy je letadlo poškozeno je jeho jedinou šancí seskok padákem. Jako náhodou přistane poblíž svého cíle. Je zraněn ale zachrání jej krásná žena s kterou prožije vášnivou nos. Druhý den nehledě svého zranění nakluše do sídla zločinců a zjedná nápravu.

Njn a pak jsem se probudil odkopaný a v televizi zrovna běžel borec na konec.

Příspěvek byl publikován v rubrice Politika. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.